Takımımız

Danışmanlarımız, endüstri uzmanlarıdırlar. Takımımız, müşterilerimizin organizayonu içerisinde çeşitli seviye ve disiplinlerde hizmet verebilecek şekilde yapılanmıştır. Lütfen, danışmanlarımızın, uzmanlık alanları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için profillerine bakınız.

Eda Işıl Eray

Eda Işıl ErayEIC Danışmanlık kurucu ortağı olan Eda Işıl Eray 1995 yılından beri İnsan Kaynakları Danışmanlığı yapmaktadır. Farklı sektör ve iş kollarında deneyime sahip olan Eda Işıl Eray yönetici seçme ve yerleştirmedeki uzmanlığı yanında ücret araştırmaları çalışmalarında da derin bir bilgi birikimine sahiptir.

17 yılı aşkın zamandır yürüttüğü danışmanlık kariyerinde özellikle Hızlı Tüketim Malları, İlaç ve Endüstri alanında hizmet vermiştir.

İnsan Kaynakları Danışmanlığı hayatına E&E Group'da başlayan Eray pek çok farklı işe alım projesinde yer almıştır.

1999 yılına EIC Danışmanlığı kurmuş ve seçme ve yerleştirme danışmanlığının yanında iş geliştirme ve yönetim rollerini de üstlenmiştir.

1999 yılından bu yana özellikle yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda yönetici temini ve yetenek yönetimi konusunda çalışmaktadır.

Eda Işıl Eray Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunudur ve İngilizce bilmektedir.

Sevda Ulufer Durousseau

Sevda Ulufer DurousseauSevda Ulufer Durousseau 1975 – 1993 yılları arasında Unilever Türkiye'de çalıştı. 1996 yılında E&E Grup'a katılan Sevda Ulufer Durousseau seçme ve yerleştirme çalışmaları ile beraber pek çok önemli iş gücü azaltma projelerinde de rol aldı.

2000 yılında EIC Danışmanlık bünyesine katılan Sevda Ulufer Durousseau kariyerine kıdemli Danışman olarak devam etmektedir. Seçme ve yerleştirme alanında edindiği 11 yıllık deneyimi boyunca Hızlı Tüketim malları, ilaç, perakende sektörlerinde orta – üst düzey yönetici temini yanı sıra toplu işe alım projelerinde de çalışmaktadır.

İstanbul İktisadi Ticari İlimler akademisinde eğitim görmüştür ve İngilizce bilmektedir.

Hayvan Haklarını Koruma aktivisti olan Durousseau aynı zamanda portre çalışmaları yapmaktadır.

Zeynep Aras

Zeynep ArasZeynep Aras turizm sektöründe 3 sene çalıştıktan sonra 2004 yılında Araştırma Görevlisi olarak EIC Danışmanlık'a katıldı. Araştırma Görevlisi olarak çalıştığı dönemde özellikle satış, pazarlama, finans, üretim ve insan kaynakları pozisyonlarında orta düzey yönetici arayışı konusunda uzmanlık kazandı.

Zeynep Aras 2009 yılından beri Araştırma Bölümünün yöneticiliğini yürütmektedir. Hızlı Tüketim Malları, İlaç, Perakende ve Endüstri sektörlerinde seçme ve yerleştirme projelerine yönelik pek çok araştırma yönetmiştir.

Bilkent Üniversitesinde İngiliz Dili ve Edebiyatı Eğitimi alan Zeynep Aras İngilizce bilmektedir.