Adaylar İçin

Kariyer Fırsatları

İş değiştirmek için pek çok farklı nedeniniz olabilir, önemli olan işinizi veya kariyerinizi değiştirmeye hazır olmanızdır.

EIC Danışmanlık potansiyelinizi ortaya koymanız için size destek olmaktadır. Bu amaçla farklı yönetim kademesinde çalışanlar için bireysel bir danışmanlık hizmeti sunar. Bu servisin amacı doğru kariyer fırsatlarına ulaşabilmeniz, doğru seçimleri yapmanız ve bu yolla kişisel gelişiminizi gerçekleştirebilmenizdir.

İş ve kariyer değişimi farklı deneyimler kazanmanız demektir, aynı zamanda özgeçmişinizdeki farklı tecrübeler de sizi öne çıkaracaktır.

Ancak unutulmamalıdır ki, en önemlisi hayatımızın uzun bir bölümünü geçirdiğimiz iş yaşamımızın anlamlı ve tatmin edici olmasıdır.

Nasıl Çalışıyoruz

Kariyer Planlama: Kişisel ve kariyer hedeflerinize ulaşmanız için doğru fırsatları sizinle paylaşmak birincil hedefimiz. Bu hedefe ulaşmak için danışmanlarımız iş arama sürecinin her aşamasında sizinle birlikte çalışıp, size yol gösterirler.

Gizlilik: Adaylarımızın tüm deneyimleri bizim için saygıya değerdir. Özgeçmişiniz her zaman bilgi bankamızda gizlilik içinde saklanır ve sizin onayınız olmadan hiçbir kişi ve/veya kurum ile paylaşılmaz. Bilgi bankamızdaki özgeçmişlere sadece kariyer danışmanlarımızın erişimi vardır.

Mülakat Süreci: Danışmanlarımız mülakat sürecini başarılı geçirmeniz için kişisel kariyer koçunuz gibi çalışırlar.

Başlarken: Olası fırsatları sizinle paylaşmamız için internet sitemizdeki adrese özgeçmişinizi yollamanız yeterli.

Mevcut Pozisyonlar

candidatesBağlantıyı tıklayarak elimizde ki mevcut pozisyonların bir kısmına ulaşabilirsiniz, ancak unutulmamalıdır ki gizlilik veya stratejik sebeplerden dolayı çalıştığımız her pozisyonu internet sitemizde görmeniz mümkün olamayacaktır. Olası tüm uygun fırsatlarda değerlendirilmek üzere özgeçmişinizi e mail yoluyla danışmanlarımızla paylaşabilirsiniz.
› Mevcut Pozisyonlar

Özgeçmişinizi Paylaşın

CV'nizi bize ulaştırmak için lütfen aşağıdaki e-posta adresini kullanınız.

info@eic.com.tr