Şirket Profili

şirket profiliEIC Danışmanlık 1999 yılında bir seçme ve yerleştirme şirketi olarak kurulmuştur ve o günden bu yana hem müşterilerinin hem de çalışanların iş hayatındaki hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için etkin çözümler sunmaktadır.

Şirketimizin birincil amacı her geçen gün kalitemizi arttırarak mümkün olan en iyi hizmeti sunmak ve bu yolla kalıcı ilişiler kurabilmektir.

Bu sebeple danışmanlarımız öncelikle müşterilerimizin ve iş arayanların temel ihtiyaç ve hedeflerini anlamaya çalışırlar. Doğru işe doğru kişiyi yerleştirmenin işimizde verilebilecek en iyi servis olduğuna her zaman inanırız. Bunun neticesinde de şirketimiz aynı kurum ve kişilerle yıllar boyu süren iş birlikteliğine ve hatırı sayılır referanslara sahiptir.

Müşterilerimiz Fortune 500 listesindeki şirketlerden küçük- orta boy işletmelere kadar farklı bir yelpazededir, ancak tüm bu şirketlerin bizimle çalışmak istemelerindeki ortak noktaları kendileri için uygun yetenekleri bulabilecek bir iş ortağı olmamızdır.

Danışmanlarımızın sektörel uzmanlık alanları Hızlı Tüketim Malları, İlaç, Perakende ve İmalat sanayilerini içermektedir. Danışmanlarımız özellikle orta ve üst düzey yönetici temini konusunda deneyimlidirler ve bu deneyimlerini, uzmanlık alanları içine giren tüm sektörlerde gerek çok uluslu şirketlerin gerekse yerel firmaların işe alım ihtiyaçlarını karşılamada kullanırlar.

Danışmanlarımız iş ortaklarımızın doğru kişilere ulaşmalarına ve bu yolla organizasyonlarını geliştirmelerine yardımcı olurlar.