EIC Danışmanlık başarısı kanıtlanmış çalışma metodolojisi, müşteri odaklı yaklaşımı ve sektörel uzmanlık sahibi danışmanları ile her seviyede yönetici ve kritik personel ihtiyaçlarını karşılamak isteyen şirketler ile faklı iş fırsatlarını değerlendirmek isteyen nitelikli çalışanların hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için faaliyet göstermektedir.

EIC Danışmanlık

EIC Danışmanlık 1999 yılında bir seçme ve yerleştirme şirketi olarak kurulmuştur ve o günden bu yana hem müşterilerinin hem de çalışanların iş hayatındaki hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için etkin çözümler sunmaktadır.

Şirketimizin birincil amacı her geçen gün kalitemizi arttırarak mümkün olan en iyi hizmeti sunmak ve bu yolla kalıcı ilişiler kurabilmektir...

› Devamı için tıklayınız

Hizmetlerimiz

our servicesEIC Danışmanlık her seviyede seçme ve yerleştirme hizmeti vermektedir. Müşterilerimizin işe alım projeleri için yürüttüğümüz araştırmalar ihtiyaçlar doğrultusunda tasarlanıp uygulanmaktadır. Bu süreçte müşterilerimizin kurum kültürü ve işe yönelik hedefleri büyük önem taşımaktadır. Bu anlayış hem teknik hem kültürel perspektifte pozisyon için uzun vadeli bir uyumun sağlanacağı adayı bulmamızı garantiler.

Bu sebeple arayışı içinde olduğumuz her bir pozisyon için aşağıda belirttiğimiz metodolojilerden bir ya da birkaçını kullanırız...

› Devamı için tıklayınız